Верифікований профіль
6
Років досвіду
8
Верифікованих рекомендацій
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2876
Останній візит на сайт
вчора
Агентство нерухомості « Експерт » - Ваш надійний партнер.
Якісна перевірка обʼєктів та власників нерухомості.
Здійснення пошуку варіантів житла та показ потенційних варіантів, згідно з запитом клієнта.
За потреби, здійснення торгу у ціні, щоб отримати більш вигідну для клієнта пропозицію.
Допомога з документацією при оформленні угоди.
Володіння інформацією про ринок нерухомості та актуальною аналітикою, надання порад щодо вибору об’єкта чи району.
Ведення процесу купівлі чи оренди нерухомості: пошук варіантів, огляд, перевірка та оформлення.
Проведення, за потреби, самостійного огляду потенційних варіантів житла та надання по них фото та опису клієнту.
Завжди рада Вам допомогти.

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • 73 000 $
    1 751 $/м²

    Театральна пл., 3

    багатофункціональне приміщення
    41.7 м²
    2 тиж. тому
    Продається готовий бізнес в історичному центрі міста. Загальна площа:41, 7 кв.м. Поверх другий, додатково можна добудувати третій. Вигідна ціна.
    Рієлтор
  • 7 000 €
    280 €/м²

    Корзо вул., 7

    багатофункціональне приміщення
    25 м²
    3 тиж. тому
    Продаж діючої студії краси в центрі міста. Терміново Продаж !!! 7 000 євро ТОРГ . Причина продажу - ПЕРЕЇЗД Інстаграм : beauty_moon_uz В історичному центрі Ужгорода, продається діюча студія краси за наданням послуг: - Косметологія - Масаж - Манікюр / Педикюр - Депіляція - Бровист / Візажист - Ламімейкер - Лешмейкер Дохід у місяць від 1500 до 3000 евро. Поруч перехідний міст, магазини, спорт зал, школа, зупинка громадського транспорту, парковка. Кондиціонер Двух контурний котел, газове опалення На воду та світло стоять лічильники. Ціна за комунальні послуги як за квартиру У ціну входять: - Вся база клієнтів - Постачальники - Акаунти для просування Закарпаття. - Електростанція, в...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.